Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

200 Nespresso Компатибилни Капсули + Кафемат De Longhi Inissia

Original price was: 10,110.00 ден.Current price is: 7,990.00 ден.

Дегустирајте ја нашата комплетната понуда на Nespresso компатибилни капсули со кафематот De Longhi Nespresso Inissia.

180.00 ден
180.00 ден
129.00 ден
129.00 ден

Нема на залиха

6,900.00 ден

Нема на залиха

X