Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Intenso | Nespresso компатибилни | 10

200.00 ден

Мешавина за оние кои го сакаат традиционалното италијанско еспресо. Создадена од избрани зрна Арабика од Бразил, и квалитетни зрна Робуста од Индија, Африка и Далечниот Исток.

Состав: 65% Арабика 35% Робуста
Арома: 5/6
Тело: 5/6
Печење: 6/6
Интензитет: 10/12
Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: 10 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

ATTIBASSI

Тежина

100g

Цена

100ден

X