Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ „ ARABICA AMORE MIO” NESPRESSO Компатибилни Капсули

Original price was: 1,888.00 ден.Current price is: 1,604.00 ден.

За љубителите на меките ароматични ноти, цитрусни тонови и цветни ароми. Овој избор на кафе ќе ги прошета вашите сетила низ планинските предели на зелени плантажи каде што се одгледуваат скапоцените зрна Арабика.

Број на кафе капсули во пакетот: 80

Пакетот содржи:
Essse 100% Arabica | Nespresso компатибилни | 10
Attibassi Arabica | Nespresso компатибилни | 10
Lavazza NCC Delicato I Nespresso Компатибилни I 10
Illy Nespresso Intenso I Nespresso Компатибилни I 10
STARBUCKS Colombia I Nespresso Компатибилни I 10
STARBUCKS Sumatra I Nespresso Компатибилни I 10
Nero Nobile Guatemala | Nespresso Компатибилни | 10
Nero Nobile Nicaragua | Nespresso Компатибилни | 10

Нема на залиха

X