Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Nero Nobile Guatemala | Nespresso Компатибилни | 10

129.00 ден

GUATEMALA е многу посебно кафе, типична арабика од Гватемала што нуди пријатна арома на млечно чоколадо и мед. Има вкус на бадем и постојан aftertaste на какао.

 

Тело: 3/5

Горчина: 2/5

Киселост: 3/5

Aftertaste: 4/5

Печење: Средно/темно печено

Потекло на Арабика: Гватемала

 

Пакување:  10 капсули

Нема на залиха

Бренд:
X