Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Espresso Italiano Филтер Кафе 250g

310.00 ден

Attibassi филтер кафето е балансиран напиток кој е многу почитуван од популациите кои имаат навика да пијат ваков вид напитоци. Со неговата интензивна арома, блага киселост и питкост е најдобро решение за да се добие совршен напиток.

Пакување: Вакум 250 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Attibassi

Тежина

250 g

Цена

100ден

X