Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Espresso Italiano 250g

310.00 ден

Attibassi Espresso Italiano мелено кафе е мешавина која е совршена во секое време од денот. Постигнато со вешта комбинација на ретки зрна Робуста од Индија, Африка и Далечниот Исток и најдобрите зрна Арабика од висорамнините на Бразил, резултатот е кафе со богата арома и извонреден полн вкус.

Пакување: Вакум 250 гр.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Attibassi

Тежина

250g

Цена

100ден

X