Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Attibassi Classico | Nespresso компатибилни | 10

200.00 ден

Кремасто кафе со вкус заокружен во чист италијански стил. Извонредно еспресо кое се издвојува по полното тело, и препознатливата арома која настанува од азиските и африкански зрна Робуста, и иновативната процедура на печење.

Состав: 80% Арабика 20% Робуста
Арома: 5/6
Тело: 5/6
Печење: 5/6
Интензитет: 9/12
Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: 10 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

ATTIBASSI

Тежина

100g

Цена

100ден