Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Пакет кафемати и капсули

Се прикажуваат сите 3 резултати

 • Cino Zoe – Nespresso компатибилен кафемат + 50 капсули по ваш избор
  Тип: Кафемат за еспресо
  
  Марка: CINO
  
  Број на модел: CN-Z01
  
  Систем на капсули: N, FAP, C, L/B, L/M, POD и повеќе капсулни системи
  
  Напон (V): 220-240V,100-127V
  
  Моќност (W): 1200-1400 W
  
  Професионална пумпа:15/20Bar
  
  Капацитет на резервоарот за вода: 1,2L
  
  Тежина на производот: 3,2 кг
  
  Материјал за куќиште: ABS
  
  Боја: Црна, Бела, Црвена
  Quick View
 • 200 Nespresso Компатибилни Капсули + Кафемат De Longhi Inissia

  Дегустирајте ја нашата комплетната понуда на Nespresso компатибилни капсули со кафематот De Longhi Nespresso Inissia.

  Read more
  Original price was: 10,110.00 ден.Current price is: 7,990.00 ден.
  Quick View
 • Пaket Kафемат Giugiaro S12 + 50 Кафе Капсули

  Биди сам свој Бариста. Оригиналниот вкус од кафулињата, вкусот на вистинското италијанско еспресо.

  Совршен спој на целосно развиен и елегантен апарат за кафе, креиран во стилот на Giugiaro Design, и ексклузивна линија на капсули, составена од 6 ценети мешавини кафе.

  Создадена во стилот на GIUGIARO DESIGN, новиот апарат S12 претставува спој на едноставни форми и компактни димензии, адаптирајќи се на секој амбиент. Технологијата ги гарантира сите суштински параметри за најдобра екстракција на кафето. Едноставната употреба овозможува секому, во секое време, да подготви извонредно италијанско еспресо.

  Пакетот содржи: Кафемат за капсули S 12 и 100 еспресо ESSSE капсули.

  Избери опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
  6,500.00 ден
  Quick View
X