Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Arabica | Nespresso компатибилни | 10

200.00 ден

Мешавина од ретко меки и ароматични 100% зрна Арабика. На кафето му вдахнуваат типични овошни и цветни ароми. Специфичната процедура на печење го збогатува мекиот вкус и слатката арома.

Состав: 100% Арабика
Арома: 6/6
Тело: 4/6
Печење: 4/6
Интензитет: 8/12
Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: 10 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

ATTIBASSI

Тежина

100g

Цена

100ден

X