Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Пaket Kафемат Giugiaro S12 + 50 Кафе Капсули

6,500.00 ден

Биди сам свој Бариста. Оригиналниот вкус од кафулињата, вкусот на вистинското италијанско еспресо.

Совршен спој на целосно развиен и елегантен апарат за кафе, креиран во стилот на Giugiaro Design, и ексклузивна линија на капсули, составена од 6 ценети мешавини кафе.

Создадена во стилот на GIUGIARO DESIGN, новиот апарат S12 претставува спој на едноставни форми и компактни димензии, адаптирајќи се на секој амбиент. Технологијата ги гарантира сите суштински параметри за најдобра екстракција на кафето. Едноставната употреба овозможува секому, во секое време, да подготви извонредно италијанско еспресо.

Пакетот содржи: Кафемат за капсули S 12 и 100 еспресо ESSSE капсули.

Количина:
Бренд:

Опис

Дополнителни информации

Боја

Црна, Бела, Црвена, Сива

1. Тип на капсули

Arabesco 50 капсули, Barocco 50 капсули, Decaffeinato 50 капсули, Infinito 50 капсули, Maestoso 50 капсули, Ideale 50 капсули, Honduras 50 капсули, Columbia 50 капсули

X