Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Ideale | Essse компатибилни | 50

1,000.00 ден

ПОЛН ВКУС – ПОЛОВИНА КОФЕИН

Специјална мешавина на рафинирани зрна Арабика, фини зрна Робуста и бескофеинско кафе, за еспресо со половина кофеин, но 100% вкус, полн како традиционалниот, за секој дел од денот.
Арома: 4/5
Тело: 3/5
Интензитет: 3,5/5
Киселост: 4/5
Печење: Средно

ESSSE SISTEMA ESPRESSO капсулите се компатибилни со АПАРАТ ЗА КАФЕ GIUGIARO DESIGN S.12

Пакување: 50 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:

Опис

 

 

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

100g

Цена

100ден

X