Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Meseta Supercrema 1kg

1,000.00 ден

Мешавина од кафе која се карактеризира со особено темно печење и вкус со пријатни тонови на чоколадо, MESETA SUPERCREMA претставува идеален избор за оние кои сакаат кафе во зрна за да подготват особено силно еспресо.

Состав: 30% Арабика / 70% Робуста

Пакување: 1кг

На залиха

Количина:
Категории , ,
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Meseta

Тежина

1kg

Цена

100ден

X