Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Espresso 250g

380.00 ден

Избраните квалитети и ситното мелење овозможуваат да подготвите кафе со  интензивен и постојан вкус, совршено соединувајќи ги вкусовите и аромите.

Пакување: Лименка 250 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

250g

Цена

100ден

X