Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Кафе во патрони

Прикажан е еден резултат

 • Attibassi Classico 150 патрони

  Кремасто кафе со вкус заокружен во чист италијански стил. Извонредно еспресо кое се издвојува по полното тело, и препознатливата арома која настанува од азиските и африкански зрна Робуста, и иновативната процедура на печење.

  Состав: 80% Арабика 20% Робуста
  Арома: 5/6
  Тело: 5/6
  Печење: 5/6
  Интензитет: 9/12

  Пакување: 150 патрони

  Quick View
X