Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.
pita so meshani pechurki
ПИТА СО МЕШАНИ ПЕЧУРКИ
mini chizkejk od rikota so polususheni domati
МИНИ ЧИЗКЕЈК ОД РИКОТА СО ПОЛУСУШЕНИ ДОМАТИ
mediteranska kinoa so pesto polusheni domati i maslinki
МЕДИТЕРАНСКА КИНОА СО ПЕСТО, ПОЛУСУШЕНИ ДОМАТИ И МАСЛИНКИ
logotekst

Вкусете ги нашите најбарани производи

БРЕНДОВИ

X