Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Nero Nobile Colombia Supremo | Nespresso Компатибилни | 10

129.00 ден

COLOMBIA е наменето за најсофистицираните непца, со нијанси на печен леб и темно чоколадо. Неговата пријатна блажина е во хармонија со лесно чувство на горчина и умерена киселост.

 

Тело: 4/5

Горчина: 2/5

Киселост: 3/5

Aftertaste: 4/5

Печење: Средно/темно печено

Потекло на Арабика: Колумбија

 

Пакување:  10 капсули

Нема на залиха

Бренд:
X