Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse ConBrio 100% Arabica | Nespresso компатибилни | 10

220.00 ден

Кога сакате целосен одмор, изберете Conbrìo. Оваа мешавина има капацитет да му даде на вашето непце целосен и задоволувачки момент на уживање. Структурното тело на Intenso ги воздигнува нијансите на чоколадо, кои се обединуваат со ванила и зачинети нијанси, целосно избалансирани помеѓу слатко и горчливо. Благодарение на долгогодишното искуство на Essse Caffè, Intenso е создадена мешавина на кафиња Арабика и Робуста, избрани да создадат резултат во шолјата што е ароматичен, кремаст и избалансиран.

Пакување: Кутија 10 капсули

Компатибилни со кафемати Nespresso.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

100g

Пакување

10 капсули

Цена

100ден

X