Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Мешавина Masini 1kg

1,900.00 ден

Квалификувана мешавина за сертифицирано италијанскo еспресо.

Префинет спој на зрна кафе од најдобрите сорти Арабика и Робуста, за нежно и ароматично еспресо, а истовремено и со полн вкус и чоколаден “aftertaste”, со кадифена пена и овошни, цветни тонови.

Состав: 90% Арабика / 10% Робуста

Пакување: 1кг

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

1kg

Цена

100ден

X