Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Intenso | Nespresso компатибилни | 10

Original price was: 180.00 ден.Current price is: 140.00 ден.

ИНТЕНЗИВНО И ПОСТОЈАНО – Заокружен и ароматичен вкус, со нота на чоколадо и зачинети нијанси. Кремасто тело и aftertaste што останува.

Пакување: Кутија 10 капсули

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

100g

Пакување

10 капсули

Цена

100ден

X