Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ „NAPOLI AMORE MIO„ NESPRESSO Компатибилни Капсули

Original price was: 1,809.00 ден.Current price is: 1,537.00 ден.

Кремасти кафиња со чоколадни ноти и перзистентен вкус кој долго ќе го чувствувате. Овој избор на
кафиња ве прошета низ наполетанските улици полни со мали кафулиња. Џагорот на минувачите се
спојува со мирисот на кафето и секој момент е прав момент да се вкуси едно вистинско еспресо.

Број на кафе капсули во пакетот: 80

Пакетот содржи:
Attibassi Intenso | Nespresso компатибилни | 10
Attibassi Classico | Nespresso компатибилни | 10
Essse Intenso | Nespresso компатибилни | 10
Nero Nobile Classico | Nespresso Компатибилни | 10
Illy Nespresso Forte I Nespresso Компатибилни I 10
Lavazza NCC Deciso I Nespresso Компатибилни I 10
Lavazza NCC Armonico I Nespresso Компатибилни I 10
STARBUCKS Decaffeinato I Nespresso Компатибилни I 10

Нема на залиха

X