Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Barocco | Еssse компатибилни | 50

1,000.00 ден

СИЛЕН И ЗАОКРУЖЕН ВКУС

Мешавина од фини зрна Робуста, заокружен со нота на Арабика. Има интензивна арома со нота на препечен леб. Телото е густо и кремаво, за силно кафе со постојан вкус.

Арома: 3/5
Тело: 5/5
Интензитет: 5/5
Киселост: 1/5
Печење: Темно

ESSSE SISTEMA ESPRESSO капсулите се компатибилни со АПАРАТ ЗА КАФЕ GIUGIARO DESIGN S.12

Пакување: 50 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

100g

Цена

100ден

X