Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

STARBUCKS Sumatra I Nespresso Компатибилни I 10

300.00 ден

Полно тело со долготрајни вкусови на сушени билки и свежа земја, скоро и да нема киселост. Кафето од Суматра е мешавина на смели вкусови.

Интензитет: 10

Печење: темно

Препорачана доза: еспресо

Компатибилни со кафемати Nespresso

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X