Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Infinito | Еssse компатибилни | 50

1,000.00 ден

ИНТЕНЗИВЕН И ПОСТОЈАН ВКУС

Мешавина од префинети зрна Арабика и Робуста, заокружен вкус, со навестувања на чоколадо и нота на зачини. Полна арома со силен мирис, богато и конзистентно тело со хармоничен вкус. Постојан “aftertaste”.
Арома: 3,5/5
Тело: 5/5
Интензитет: 5/5
Киселост: 2,5/5
Печење: Средно

ESSSE SISTEMA ESPRESSO капсулите се компатибилни со АПАРАТ ЗА КАФЕ GIUGIARO DESIGN S.12

Пакување: 50 капсули

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

100g

Цена

100ден

X