Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Lavazza NCC Delicato I Nespresso Компатибилни I 10

220.00 ден

Зрната арабика од Бразил и Јужна Америка даваат слатка и кадифена мешавина, со нежно нагласени ноти и мирис на планински цвеќиња.

 

Состав: 100% Арабика

Интензитет: 4

Печење: темно

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха

X