Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Colombia 100% arabica 500gr.

900.00 ден

Ексклузивни зрна Colombia 100%  Арабика од едно потекло. Висококвалитетните и драгоцени зрна му ги подаруваат на ова кафе типичните цветни и овошни мириси. Посебното печење го заокружува деликатниот вкус и слатката арома.

Состав: 100% Арабика

Пакување: 500гр

На залиха

Количина:
Бренд:
X