Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Essse Selezione Speciale 1kg

1,350.00 ден

Мешавина на висококвалитетни избрани зрна Арабика и Робуста за еспресо со нежна арома и заокружен и добро избалансиран вкус, кој остава во уста пријатно чувство на вкус во многу нијанси.

Состав: 60% Арабика / 40% Робуста

Пакување: 1кг

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Essse

Тежина

1kg

Цена

100ден

X