Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ГОТВИМЕ СО ФИЧО – Туна Салата Пакет Производи

Original price was: 1,303.00 ден.Current price is: 1,107.00 ден.

Пакет производи со кои ќе можете да подготвите Туна Салата по рецепт на Шефот Филип Поповски – “Готвиме со Фичо”.

Нема на залиха

Бренд: ,
X