Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Артичоки 2550g

980.00 ден

Свежи, селектирани, излупени и природно конзервирани. Се користат на пица, тестенини, гриловани, поховани, пржени како гарнир или пасирани за во сос.

Пакување: конзерва 2500 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

2500g

Цена

100ден

X