Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Риба Туна Жолтоперка Во Маслиново Масло 160g

142.00 ден

Добиено со преработка на туни со светло и нежно месо, кои кога се прават на пареа, стануваат розеникави парчиња, со интензивна арома и исклучителен вкус. Одлично за збогатување на многу вкусни рецепти: мезе, салати, предјадења и пици.

Пакување: конзерва 160 гр

Нема на залиха

Категории , , ,
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

160g

Цена

142ден

X