Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Сушени Домати 750g

653.00 ден

Сушени домати со исклучително висок квалитет. Доматот е целосно дехидриран и потопен во масло заедно со малку лук, оригано, нане  и пиперче. Се конзумира како предјадење, гарнир, како додаток во салати и слично.

 

Пакување: конзерва 750g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

750g

Цена

100ден

X