Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Инчуни Во Масло 80g

148.00 ден

Инчуните на филети може да се комбинираат со тестенини, салати, пица, им даваат и одличен вкус на брускетите.

Пакување: тегла 80g

.

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

80g

Цена

100ден

X