Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Капери Occhielo Во Сол 75g

104.00 ден

Каперите се ароматични растенија кои со своите карактеристики го прават секое јадење неодоливо. Каперите во сол совршено се вклопуваат во комбинација со риба, пилешко месо, салата, тестенини и рижото.

Пакување: тегла 75 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

75g

Цена

100ден

X