Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Црн Наут Oд Мурџиа 400g

109.00 ден

Црниот наут од Мурџиа е интересен новитет кој ги привлече и најдобрите готвачи да експериментираат и создаваат нови креации. Идеален извор на протеини одлично се спојува во различни рецепти со риба, месо, салати, веге бургери.
Пакување: Конзерва 400g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D’AMICO

Тежина

400g

Цена

100ден

X