Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Полусушени Црвени Домати 750g

860.00 ден

Црвените полусушени мали доматчиња се половично дехидрирани доматчиња поделени на половинки. Одгледувани се во близина на Везув. Зачинети се масло, босилек и лук. Одлична состојка за во тестенини, сендвичи, пици, фокачи. Исто така може да се вметнат и во комбинација со риба и ракчиња и останати морски плодови. Многу се интересни за декорација поради нивната боја, што го прават оброкот уште попримамлив за око.
Пакување: конзерва 750 гр

На залиха

Количина:
Бренд:
X