Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Пица Сос 4100g

442.00 ден

Доматна пулпа, фино зачинета со сол, масло, босилек, оригано, кромид и бибер. Создадена за лесна подготовка на врвна пица.

 

Пакување: конзерва 4100 гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

4100g

Цена

100ден

X