Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

D’Amico Зелен Аспарагус 420g

299.00 ден

Овој зеленчук го снабдува организмот со магнезиум, бакар, фолна киселина и со витамин Е, со што се зајакнува срцето и крвотокот, го забавува стареењето на кожата и слабеењето на видот.

Зелениот аспарагусот има совршен вкус во комбинација со маслиновото масло, зачински билки и пармезан. Одличен е и како гарнир со месо, риба или во салата, рижото и тестенини.

Пакување: Конзерва 420 гр

Нема на залиха

Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

D'Amico

Тежина

420g

Цена

100ден

X