Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

НА ВИКЕНД СО ФИЧО – Рецепт за Њоки Леванте

Original price was: 381.00 ден.Current price is: 264.00 ден.

Пакет производи со кои ќе можете да подготвите Њоки Леванте по рецепт на Шефот Филип Поповски – “Готвиме со Фичо”.

На залиха

240.00 ден
141.00 ден

На залиха

Количина:
Бренд: ,
X