Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Лупени Домати Пелати Прва Класа 2500g

550.00 ден

Домати Пелати се врвна селекција на домати од јужна Италија. Тие се цврсти, благи и се збогатени со сос од домати. Може да се користат за приготвување на сосови, во пица, тестенини, рижото и слично.

Пакување: конзерва 2500 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

2500g

Цена

100ден

X