Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Капери Лакримела Во Сол 1000g

980.00 ден

Каперите Лакримела се мали капери во сол кои многу долго ја задржуваат својата арома. Пред употреба треба да се измијат од солта. Одлични се за во пица и тестенини, салати, риба.

Пакување: пластична тегла 1000g

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

1000g

Цена

100ден

X