Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Крема Од Аспарагус 540g

542.00 ден

Го содржи целиот вкус и својствата на свежиот аспарагус. Оваа крема е идеална за реализација на рижото и тестенини, лиснати теста, пици, сендвичи, брускети.

Пакување: тегла 540 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

540g

Цена

100ден

X