Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Robo Полусушени Домати На Филети 1100g

1,100.00 ден

Внимателно избрани и половично дехидрирани црвени домати. Исецкани на тенки лентички, со мека конзистентност и деликатен вкус.

Пакување: алумиумска ќеса 1100 гр

На залиха

Количина:
Бренд:

Дополнителни информации

Бренд

Robo

Тежина

1100g

Цена

100ден

X