Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

STARBUCKS Decaffeinato I Nespresso Компатибилни I 10

300.00 ден

Совшршен спој на зрна и печење.

Со нежни ноти на карамела, ова безкофеинско кафе се спојува одлично и со млеко.

 

Интензитет: 11

Печење: темно

Препорачана доза: кратко еспресо

 

Пакување: Кутија 100 капсули

 

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Нема на залиха

X