Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Barista Bio 500gr

900.00 ден

100% органски произведени зрна кафе, одгледувани и преработени со почитување на животната средина во земјите на потекло. Нејзиното вешто мешање на зрна Арабика и Робуста ги создава вистинските ароматични ноти додека ги одржува телото и заоблените текстури. Совршено  спој на ароми избалансирани од природата.

Кесата може повторно да се затвора за да ги одржува зрната кафе во нивната најдобра свежина подолго време.

Пакување: 500гр

На залиха

Количина:
Бренд:
X