Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

Attibassi Guatemala 500gr

900.00 ден

Ексклузивни зрна Guatemala Arabica од едно потекло, кои создаваат полно тело, со ноти на свежо и суво овошје збогатено со ноти на темно чоколадо. Висококвалитетно кафе составено 75 % Arabica,  и 25% цврсти зрна Robusta кои придонесуваат вкусна крема во шољата на вашето еспресо кафе.

Пакување: 500гр.

 

 

 

На залиха

Количина:
Бренд:
X