Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Lavazza NCC Armonico I Nespresso Компатибилни I 10

220.00 ден

Еспресо Armonico, кафе со полно тело и вкус, со ноти на печени житарици и карамела.

Мешавина на Јужноамериканските кафе зрна Арабика.

Мешавина: 100% Арабика

Интензитет: 8

Печење: темно

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 10 капсули

Нема на залиха