Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Lavazza NCC Deciso I Nespresso Компатибилни I 10

220.00 ден

Espresso Deciso е комбинација од бразилските и југоисточните азиски зрна.

Меко бразилско кафе со полно тело, со ориентални ноти на какао и дрво, за мешавина од интензивни и кадифени вкусови.

Мешавина: Арабика и Робуста

Интензитет: 10

Печење: темно

 

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Пакување: Кутија 10 капсули

 

Компатибилни со кафемати Nespresso.

Нема на залиха