Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ производи за Шпагети со Жолти домати, Туна и Маслинки

Original price was: 1,541.00 ден.Current price is: 1,310.00 ден.

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Шпагети со Жолти домати,
Туна и Маслинки„.
Туна, капери во сол, црни маслинки без семка, полусушени жолти домати и маслиново
масло се состојки кои што ќе ве инспирираат да подготвите разновидни специјалитети
од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

ШПАГЕТИ СО ПОЛУСУШЕНИ ЖОЛТИ ДОМАТИ, ТУНА И МАСЛИНКИ

Нема на залиха

X