Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ “ESSSE” МЕЛЕНО КАФЕ

Original price was: 1,140.00 ден.Current price is: 1,026.00 ден.

Со оваа селекција на мелени кафиња од брендот ESSSE CAFFÈ ќе може да ги испробате сите начини
на припрема на мелено кафе: Еспресо, Мока, Филтер, Френч Прес и др.

Со овој пакет добивате 2 капучино ESSSE шолји.

Пакетот содржи:
Essse Americano 250g
Essse Ideale 250g
Essse Espresso 250g

На залиха

Количина:
X