Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

ПАКЕТ производи за Говедско месо со Печурки и црн тартуф

315.00 ден

Со овој пакет производи можете да го подготвите рецептот „Говедско месо со Печурки
и црн тартуф„.
Крема со црни тартуфи, печурки и маслиново масло се состојки кои што ќе ве
инспирираат да подготвите разновидни специјалитети од италијанската кујна.
Погледнете ја нашата колекција на рецепти и пригответе вкусни јадења во овие
празнични денови.

Предлог рецепти:

ГОВЕДСКО МЕСО СО ПЕЧУРКИ И ЦРН ТАРТУФ

На залиха

Количина: