Телефонски нарачки на 070271543. Бесплатна достава над 2000,00 ден. Достава во Скопје во ист или нареден работен ден во избран термин. Достава во останатите градови во 1 работен ден.

Search
Close this search box.

ПАКЕТ “ESSSE ESPRESSO IN ITALY” NESPRESSO Компатибилни Капсули

Original price was: 1,620.00 ден.Current price is: 1,458.00 ден.

За љубителите на ESSSE CAFFE, пакет со 3 различни типови капсули со најпознатите кафе мешавини
на овој бренд.

Со пакетот следуваат гратис 2 шолји еспресо ESSSE
Број на кафе капсули во пакетот: 90

Пакетот содржи:
4 x Essse 100% Arabica | Nespresso компатибилни | 10
4 x Essse Intenso | Nespresso компатибилни | 10
1 x Essse Decaffeinato | Nespresso Компатибилни| 10

Нема на залиха

X